Salukid
Diva – AM CH Al Khabara Brahma, peaaegu 12 aastane, saadab meile armsa tervituse selle muinajutu moodi pildiga Ameerikast
Diva naudib vanaduspõlve Kentuckis hobusefarmis, veetes päevi pehmel sohval puhates ning suurel põllul mõnuga joostes nagu salukid seda armastavad. Mängib oma laste ja lastelastega ning naudib ka oma venna Pauli (AM Ch. Al Khabara BoulBoul) seltsi. Mõlemad saavad 12 aastasteks jaanuaris, mõlemad on heas tervises ja nooruslikud..
Diva ja Pauli omanik on Trudi Jensen , Cazimir Hounds
Palju õnne meie D-pesakond 10 aastased täna!
Pildil on Vohveli ja Tahma (Al Khabara Daheem and Dahman) naudivad oma sünnipäevakooke.
Mõlemad elavad Hanna and Henri peres Soomes
Suured sõbrad , õde ja vend – Vohveli ja Tahma ( Al Khabara Daheem ja Al Khabara Dahman) peaaegu 10 aastased, naudivad päevaund.
Mõlemad elavad Hanna and Henri peres Soomes
Uus pilt Dhakrast ( CH Al Khabara Dhakra), 9 aastasena. Dhakra lehel on pilte rohkemgi.
Armas ja ilus Dhakra on sündinud meie 2004 aasta D-pesakonnas ja tema omanik on Triin Tamme.
Selle ilusa pildi autor on Leelet Kivioja
Uus pilt imeilusast Damithast – 9,8 aastasena
Dusya on meie D-pesakonnast 2004 ja on emana kahele juba väga edukale pesakonnale Al Naqawa kennelis Saksamaal.
and is proud Mom of two very nice and successful litters in kennel Al Naqawa.
Dusya- C.I.B International CH, SBIS ja Multi CH Al Khabara Damitha ja tema omanik on Svetlana Panova, kennel Al Naqawa, Germany
Näituseuudiseid Soomest: Ali- 11 aastat vana, paigutus 3daks veteraniklassis Soome erinäitusel 8.06.2014. Samuti valiti Ali Parima Liikuja nominadiks.
Väga hea meel on kasvatajatena nii heas vormis kasvandikku näha, sündinud meie 2003 pesakonnas!
Ali i on
C.I.B, FIN, S, EST CH EST W-05
FIN RC-CH, FIN RC-MASTER-2005
FIN STAR SPRINTER-05
SALUKI OF THE YEAR 2006, FINLAND
TOP-Racing Saluki 2005 in Finland
TOP-2 Coursing Saluki 2005 in Finland
BEST OF BREED in Skokloster in Sweden
Al Khabara Babbar
Ali omanik on Pauliina Ukkola Soomes.
Selle ilusa pildi autor on Ali isa Alpo omanik Raija Lundstrom.
Tervitused Dhaka’lt ( Al Khabara Dhaka Shah). Dhaka on meie 2004 sündinud D-pesakonnast ja naudib veteranipäevi täie mõnuga.
Nagu ka pildilt näete on tal seltsiks kena kassike kes tundub ka oma sõbra üle väga uhke olevat.
Allpool on veel mitmeid pilte tavistest lumerõõmudest samuti koos Dhaka parima sõbra – argentiina dogi Mariusega kellega nad on terve elu koos kasvanud ja kes on ilmselt ka vanem veel kui Dhaka kes oktoobris 10 aastaseks saab. Dhaka omanikud on Ene ja Kalle.
C.I.B Multi CH Al Khabara Damitha
1 aastased järglased Catifa ja Camiya Al Naqawa nende esimesel maastikujooksu võistlusel Saksamaal
(MultiCH. Badaari-Badaari Al Naqawa x MultiCH. Al Khabara Damitha)
Nad on sündinud kennelis Al Naqawa, kasvataja Svetlana Panova

Mälestame….
2004 – 2014
Peale ema Helmi lahkumist 16 aastasena, ei saanud DiDi enam millestki ega kellestki lohutust, kiindumus ja kurbus ei lahkunud tema silmist ega hingest enam hetkekski ja ühel hommikul ta oligi läinud oma ema juurde, kellega ta lapsest saadik oli lahutamatu….
Me südameis Sa ikka elad,
jääd mõttes meie keskele …
Sinu pere
![]() |
![]() |
9 aastane Tahma (Al Khabara Dahman) on heaks mänguseltsiliseks oma väikesele sõbrale ja vahel kui uni mõnusaks muutub siis pole viitsimist diivanile ringi kolida, saab ka saluki magamismeetodiga hakkama :D Tahma elab Soomes Hanna ja Henri peres koos oma õe Daheemiga
Vohveli, (Al Khabara Daheem) 9 aasatne, tervitab kevadet rõõmsa amokijooksuga ja teeb seda lausa iga päev kuni sügisekülmade saabumiseni et taas soojade tekkide vahel mõnuledes külm talv mööda saata.
Saluki printsess kes ei armasta vihma külma ja lund, justnagu oli ka tema ema Helmi. :)
Vahvlike elab koos oma venna Tahmaga Hanna ja Henri peres Soomes
R.I.P meie kallis Helmi
Aziz Mahtab – EUR VW-07, EVMM-08, EST & SLO VCH,
SBIS, INT, BALT, FIN, IT, EST, LV, LT, UA CH,
LVW-99-00-01 LVJW-99 LVCLW-99-00-01 PL CLW-00 LTW-01 LTJW-99 HunW-01, LV Club CH, LV Junior CH, EST VM LC -08
22.01.1998- 26.02.2014
On hinges värelemas tühjus ja süda valust hell.
Sind igatseb ta, trotsib mõistmast veel,
et läksid sinna, kust tagasi ei tulda.
Mis tulema peab, see tuleb,
kel otsa saab aeg, see läheb.
Minnes võtab ta kaasa tule ja süütab taevasse tähe
Hetkel ei suuda rohkemat sõnadesse panna kuigi Helmist kirjutada oleks palju
Me südameis Sa ikka elad, jääd mõttes meie keskele …Helmikene






