G-pesakond

Selline vahva pilt Maasikast, justkui maailtud. Maasika nimi on küll vahetunud nimega Grace aga segaduse vältimiseks kasutan siin endiselt Maasikat, nimelt on ka tema ema nimi Grace ja samuti oli vanaema nimi Grace. Maasikas on siis tegelikult Grace III.
Ja me oleme arvamusel et ta on imekena, mida ka kõrvalolev pilt tõendab;)
Siin pildil on ta peaaegu ühe aastane- sünnipäev juba sel nädalal – küll on aeg läinud ruttu – Grace lapsed on saamas 1 aastasteks!
Siin, Maasika omal lehel on veel lisapilte galeriis: Al Khabara Grace Of Love
Vahepeal on valmis saanud väike video Bengust õige nimega Al Khabara Guess I’m Amazing.
ZuZu ( Al Khabara Gifted Gambler) reis tema uude koju ja oma pere juurde oli sellest pesakonnast pikim – Ameerikasse.
Pilt on tehtud veel siin Eestis, enne reisi.
Reis ise läks ilusti, arvestades seda asjaolu et ZuZu lendas Euroopast just täpselt sel päeval kui orkaan tema tulevasest koduosariigist suure kiirusega New Yorgi poole liikus. Ehk siis täpselt samasse sihtkohta. ZuZu astus lennujaamas oma uuele perele vastu rõõmsalt saba liputades ja musisid jagades et seejärel võtta ette pikk 10 tunnine autosõit New Yorgist Põhja Carolinasse. Autosõidu valisid tema omanikud sellepärast et ZuZu ei peaks jälle lennukiga teekonda jätkama.

Nagu me, reisilised, isegi teame, on pikad sõidud väsitavad, ZuZu aga nautis reisimist kenasti ja ilma probleemideta.
Iga reisi juurde kuulub ka väike seiklus mis õnneks ikka lahenes, nimelt sai ZuZule kaasa pandud reisikott ühe koma teisega: Eesti lipp, heegeldatud peavõrgud nii talle kui tema uuele sõbrale, mapike ZuZu esimese näitusekirjeldusega ja natuke “kulda” ehk tema veel siin BIS III kutsikana võidetud karikas ja ilus suur rosett. See reisikott oli aga juba Euroopas ZuZust lahku läänud ja meile hakkas tunduma et mine tea- äkki see jõuab kuhugi Vegasesse välja kui Gambler ise alles Bostonis on. Siiras tänu lahketele abilistele kelle kätte lennufirma ZuZu koti tõi, ja kes selle talle postiga ise järele saatsid!
Uues kodus sisseelamine läks kenasti -hurtadest on peres on veel kas uhket ja ilusat vene hurta, ning ZuZu kõige suuremaks sõbraks temast vaid paar kuud vanem afgaanipoiss Teddy ehk Mahali Carnival – (AM GR CH Genesis Silverado x CH Belle Ami’s Chance Of A Lifetime)

ZuZu tegemistest kirjutavad tema omanikud meile tihti ja väga nauditav on neid kirju lugeda, nagu saaks osa tema vahvatest tegemistest. Kui mainisin loetelus milliste toiduainetega ZuZu harjunud on siis sain kuulda et talle oli ka seal hangitud spetsiaalsest poest keefiri ja nüüd maitsevat see ka teistele pere koertele suurepäraselt! Kui teised meie kutsikad käisid kohapeal siin kodukennelis tegemas esimest trimmingut lahtise kutsikakarva eemaldamiseks – Mustikas lausa tuli põhja Soomest kohale siis ZuZuga kohtume Skype vahendusel. ZuZu seljajoon ja koon ning kael on kõik käsitsi trimmitud ja oleme tema omanike üle vaäga uhked selles osas sest üleüldiselt on teada et sealmaal aetakse need lihtsalt masinaga üle.
ZuZu käib igal nädalal näitusekoolitusel ja on korra käinud ka mitteametlikul kutsikate näitusel käppa harjutamas:
AKC sanctioned Match – Cary (NC) Kennel Club puppy match ja oli Tõu Parim kutsikas ja Hound rühma Group 3 !!!
Soovime ZuZu omanikele Stephenile ja Kathele palju edu!
Maki pere kirjutab et Maki (Al Khabara Great Godfather) on olnud tubli ja armas ning talle meeldib väga vaadata saateid loomadest.
Mäletan et kui need kutsikad olid päris pisikesed siis neile meeldis varahommikuti vaadata Miki ja Donaldi multikaid. Maki oli kutsikatest see kes alati sirge seljaga esireas istus ja huviga ekraanil liikuvat vaatas.
Aeg läheb nii kiirelt ja vahepeal oleme saanud toredaid pilte meie viimase pesakonna kutsikatest nende kodudes. Rääkimata sellest et vahepeal oleme jõudnud lausa juunioriikka! Esimesed edukad esinemised juuniorklassiski juba Gerol ja bengul seljataga, aga sellest juba teises loos.
Pilte on tulnud enam kui siia postitusse mahub ja laen neid jõudumööda galeriisse igaühe oma albumisse, ärge siis unustage lisa vaadata!
Maasikas (Al Khabara Grace Of Love) elab aktiivset ja rõõmsat elu Karina ja Kristo peres ja nagu piltideltki nähtub, kuulub tema argipäeva nii hoogne kihutamine , puidust nikerdamise käsitöö kui ka Facebookiga kursis olemine ;)



Nädalaks ajaks reisile siit vihmasest Eestist kõlab ju hästi?
Rumeenias, Ungari piiriäärses Aradi linnas toimus viimasel nädalavahetusel kaks rahvusvahelist näitust kuhu osalema sõitsid meie Morr ja Mouztafa.
Üks neist juba vana reisi”kala” kes pea terve Euroopa läbi rännanud ja teine noor kutsikas aga jõudnud kahe viimase kuuga ära käia nii Leedus, Hollandis kui nende vahele jäävatest riikidest läbisõites.
Kahjuks endal kaamerat kaasas ei olnud sest samal ajal koeri esitades nagunii pilti teha ei saa ja kaamerat ka järelevalveta hätta ei riski, aga siin siis samad reisilised kutsikas Morr ja Moustafa pildistatud septembri reisil Hollandis.

See väike armas Maasikas ootab omale peret kes teda kallistaks ja armastaks ja teda omale tahaks ♥
Pildid on tehtud mõned päevad tagasi kui sai õues sooja ilma nauditud ja ringi tuuletatud.
Maasikas on väga vahva avatud loomuga, harjunud ja sõbralik väikeste lastega ja
mis sugugi pole vähetähtis ja on ka piltidelt näha- ta on üks väike armas afgaani hurda tüdruk.
Kui sul on huvi teda omale saada ja tahaksid rohkem teada, siis helista meile 56 955935 ja räägime sulle temast lähemalt.
Mustikas jäi pildile oma uue pere süles kes veetsid meie kennelis tervelt kaks sisutihedat päeva.
Eile sõitis ta esimest korda laevaga ja seejärel veel pika pika päeva autoga oma uude koju.
Väike Gangster ei vingunud ega nutnud autos kordagi, vaid matka ajal tuli ridamisi uudisteateid et Mustikas on endiselt reibas ja rahulik ja pere tema üle väga õnnelik.
Mustikat saab kindlasti näha näitustel alates augustikuust.
Edu sulle väike armas pisike ja palju edu teile Susanna ja Tommi!
Siin veel mõned pildid Mustikast mis tehtud nii üleeile kui nädal tagasi.
Rohkem pilte Mustika oma lehel: Al Khabara Gentle Gangster
Bengu oleks nagu lasteaeda mänguaedikusse jäetud laps kes alati tulijale selle pilguga ootusärevalt otsa vaatab et kas nüüd lõpuks on talle järele tuldud ;)
Ühe meie pereliikme tänahommikune konstateering kui ta korraks üle koertetoa värava vaatas .
Tegelikkuses on Bengu meile koju jääv kutsikas.

Üks vahva pilt armsast Gangsterist koduse nimega Mustikas mille puhul meenub et ka tema ema titepõlve nimi oli meil Mustikas.
Al Khabara GREAT GODFATHER pildil oma uute omanikega veel meie kennelis.
Reedel jõudis kätte see päev et üks “maffia” kuttidest läks oma uude koju kus teda juba päris kaua oli väga oodatud ja seda siinsamas Eestis !
Uskumatult tore on olnud tõdeda et Eestist on päris palju huvilisi!
Kõikidel asjaosalistel oli väga põnev ja eriti peategelasel endal, kes võttis uue pere omaks juba esimesest külastusest alates.
Autosõit sujus hästi, samuti arstitädi külastamine enda näitamiseks.
Esimese tagasiside kohaselt on kutt ka kodus kohe tubli olnud ja suure huviga kõigesse uude suhtunud.
Palju õnne Joel ja Liilia ja terviseid meie kõikide poolt!


