Täna postkastis Soome Afganistani hurtade Tõuühingu väljaantav ajakiri Afgaani 3-2015
milles meie kenneli Al Khabara kasvataja-intervjuu 14 leheküljel.
Palju tänu SA-FA-le ja ajakirja toimetajatele , samuti suured tänud kõigile kes kirjutasid meile peale artikli ilmumist, väga meeldiv ja südantsoojendav oli saada positiivset tagasisidet.
Aitäh!
PS: Ja nii uskumatu kui see ka pole, ma kirjutasin selle kõik soome keeles, ilmunud tekstist nägin et parandamist oli vajanud vaid näpukad või muud väiksemad vead.

