2013 aasta esimene näitus ja arvake ära kes Al Khabara’dest avas 2013 aasta näitusehooaja?
Al Khabara Emerald, vanus 6 kuud, meie E-pesakonnast!
See oli üks eriline näitusepäev – olime väga väga rõõmsad nähes kui ilusasti Emerald on sirgunud, nägime teda viimati ju kutsikana, nüüd aga tervitas meid noormees imeilusa pea, ilme ja tumedate tõule omaste silmadega. Emerald on ka kehaliste omaduset poolest väga väga hästi arenenud, ilus esirind ja balanseeritud esi ja tagaosa, silm lausa puhkas ja oli hea meel ka lugeda kohtuniku kirjeldust mis kõlas juba nagu meie kennelile traditsiooniliseks saanud kiitus: oma vanuse kohta hästi arenenud kehaehitus, korrektne tõutüüp ja proportsioonid. Tugev selg ….
Suur suur tänu kohtunik Ligita Zake’le!
Emerald-poiss vajab küll näitusetreeningut kuid oli see ju alles esimene näitus ja talvekülma tõttu ei saa ka õues treeenida, ootame põnevusega kevade saabumist ja loodame Emeraldi näha tulevatel näitustel. Siin on Emerald pildisttaud koos oma omanikuga. Tegime selle pildi peale näitust Tartus, külma oli – 15 kraadi aga ega külm takista ilusat Eeraldi näitamast ;) Soovime edu Emeraldi perele ja meie kui kasvatajate poolt suur tänu Maivele !



