Olen unustanud postitada viimaseid näituseuudiseid ! Ei tea kuidas see küll juhtuda sai :)
Tallinnas oli 5 juunil rahvusvaheline Eesti Võitja 2011 näitus.
Peale peaaegu aastast näitustelkäimise pausi mille põhjuseks oli kauaplaanitud pesakond, ei soovinud riskida viiruste saamisega, osalesime Eesti Võitjal. Õigemini Mouztafa ( EST LV BLR ROM CH Al Khabara Fiery Mouztafa) osales.
Mouztafal läks väga hästi, ta oli parim isane 2, sai reserv CACIBI (mis muutub CACIBiks ja hiljem sedakaudu ka INT CH ( CIB) tiitliks.
Aastase pausi tõttu ei olnud tal võimalust ka viimasele vajalikule cacibile varem võistelda.


