Igavat hetke meil siin naljalt ei leia.
Tegime nädalavahetusel kutsikatest 6 nädala pilte, ema Lilli vaatas kõrvalt ja toimetas kutsikatega. Pärast pilte vaadates muidugi ei teadnud ka naerda või nutta.  Pigem on see väga naljakas, sest vaevu leidus mõni pilt millel ema Lilli pea ei figureeriks. Pilte ei saa ka töödelda nagu vaja st lõigata õigesse vahekorda.

Selline hoolitsev ema – vaatas et ikka kõik seisaks ilusti :)

Kutsikad on meie  L-pesakonnast    CIB CH Polo’s Kabik T’Sensation x CIB CH Al Khabara Graceful Me, sündinud märtsis.

Seniks siis sellised pildid, siin: